fotogallery videogallery

ŠARIŠ PARK
Nefajčiarská zóna Detský kútik Parkovisko Platba kartou Wifi pripojenie Platba stravnými lístkami TV projekcia Káva Terasa
ŠARIŠ PARK
Železničná 1900, Veľký Šariš
GSM: 0918 512 731
tel: 051/747 04 22
fax: 051/747 04 20
recepcia@sarispark.sk
 
Stretnime sa pri dobrom jedle
ŠARIŠ PARK – jedinečné reštauračné a hotelové zariadenie 5 km od Prešova smerom na Sabinov a Starú Ľubovňu. Veľkoplošné bezplatné parkovisko, v noci strážené. Wi-fi internet v celom areáli zadarmo.

Denne až 30 hotových jedál v menu. Tradičné domáce jedlá, zabíjačkové špeciality, múčne jedlá, kačacie, husacie hody. V ŠARIŠ PARKu vždy pestré, chutné a rýchle jedlá. Jedlá sa podávajú na salaši, v reštaurácii, dvoch salónikoch, v lete na terase. Príprava mäsových výrobkov (klobása, slaniny, jaternice ai.) priamo v ŠARIŠ PARKu.

Ideálne pre firemné akcie, teambuildingy, školenia, firemné party, adrenalínové zážitky, ale tiež rodinné oslavy a svadobné hostiny. K dispozícii na tieto účely je aj vínna pivnica, koliba a nové školiace miestnosti.

Ubytovanie v tradičných drevenicových apartmánoch a v hotelovej časti***. Pripravené sú zaujímavé balíky ubytovania počas víkendov (Wellness víkend, Wellness víkend plus) a víkendové zľavy zo samostatného ubytovania. Kompletná ubytovacia kapacita je 58 osôb.

Wellness centrum je súčasťou areálu ŠARIŠ PARK. Relaxačný bazén s atrakciami, saunový svet (suchá sauna, parná sauna, infrasauna), masáže, fitnes centrum ponúkajú relax pre telo i dušu.

Športové a doplnkové služby – tenisový kurt a multifunkčné ihrisko s umelým trávnikom a nočným osvetlením, požičovňa športových potrieb, na objednávku taktiež jazda na koni a jazda na motorkách a štvorkolkách, Múzeum piva, kováčska dielňa, amfiteáter, detské ihrisko, detský kútik sú aktuálne možnosti športového a kultúrneho vyžitia v areáli. V letnom období ŠARIŠ PARK organizuje zaujímavé podujatia – hudobné vystúpenia, festivaly, jarmoky remesiel ai.

Pre deti je pripravené detské ihrisko, detský kútik, ale tiež detský prebaľovací pult, detské vysoké stoličky, detské menu ako súčasť programu baby friendly zariadenie, prvé v prešovskom regióne.

pouzivaj svoje mesto

 
hudba

Prešov mesto hudby


Hudobné skupiny,
hudobníci

folklor

Šarišský folklór


Folklór & ľudová hudba
 

umenie

Prešov mesto umelcov


Maliari, sochári, fotografi
 


literatura

Literárny Prešov


 
 

tanec

Tanec


Tanečné kluby & skupiny
 

neziskovky

Občiansky Prešov


Občianske & neziskové
združenia


sport

Prešov mesto športu


Športové kluby & oddiely
 

okolie

Okolie Prešova


Turistika & tipy na výlety
  

subkultura

Všetko o Prešove


a báli ste sa opýtať  
  

Ste spokojní s dopravnou situáciou v Prešove?